Toplam 24 / 542 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Kadın Üst Giyim

Kadın üst giyim ürünleri, kadınların şık ve benzersiz görünmelerine olanak tanıyor. Her kadın şık ve özgün görünmeyi önemsiyor. Bunun bilincinde olan Vena, her yaştan kadın için orijinal tasarımlı ve kaliteli üst giyim ürünleri sunuyor.

Kadın Tişört

Kadın tişört, kadınların günlük giyimden özel gün giyimine kadar her alanda şık görünmelerine izin veriyor. Karakterin dışa vurumu olarak görülen tişört seçimleri, her kadının tarzını yansıtmasını mümkün hale getiriyor. Davete, spora, okula veya işe giderken yoğun olarak kullanılan tişörtler, ekstra konfor ve özgürlük hissi vadediyor. Kadın tişört modelleri çok çeşitli seçenekler içeriyor. Baskılı, sade, baskısız, geniş kalıp, dar kalıp, renkli tişört gibi çok farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Tişörtler başta yaz mevsimi olmak üzere tüm mevsimlerde rahatlıkla giyilebiliyor. En önemlisi de farklı dış giyim ve alt giyim ürünleriyle kolayca kombin yapmak mümkün hale geliyor.

Kadın Atlet

Kadın atlet çeşitleri, kadınların en sık kullandığı üst giyim parçalarından biri oluyor. Gün içinde rahatlık ve konfor sunan bu ürünler, kombinleri kolay bir şekilde tamamlamaya yardımcı oluyor. Kadın atlet modelleri hem tasarım bakımından hem de renk açısından birçok seçenek sağlıyor. Her tarz ve isteğe uygun olan atletler, konforlu bir şekilde giyim deneyimi elde etmenizi sağlıyor. Atletler tek başına kullanılabileceği gibi aynı zamanda diğer giyim ürünleriyle de birlikte kullanılabiliyor. Bu nedenle kolay bir şekilde stil elde etmek söz konusu oluyor.

Kadın Elbise

Kadın elbise modelleri, kadınların giyim koleksiyonunun demirbaşları arasında yer alıyor. Her durum ve etkinlik için ideal olan elbise, kadınların çok daha şık ve özgün görünmelerine imkan sağlıyor. Kadın elbiseler arasında çiçekli, puantiyeli, sade, uzun ve kısa elbise gibi ürün modelleri yer alıyor. Mevsime ve ortama uygun bir şekilde giyinmenizi sağlayan elbiseler, aynı zamanda modern bir görüntü yakalamanıza da yardımcı oluyor. Elbiseler yaz, bahar ve kış aylarında kadınların tarzını tamamlıyor. Elbiselere uygun ayakkabı ve çanta tercih edildiğinde ise uyumlu bir görüntü kaçınılmaz hale geliyor.

Kadın Sweatshirt

Kadın sweatshirt çeşitleri, hem kış mevsiminde hem de bahar ve yaz aylarının serin günlerinde kadınların ilk tercihlerinden biri oluyor. Zahmetsiz şıklık elde etmenizi sağlayan bu giyim ürünleri, özellikle de sportif giyinmekten hoşlanan kadınların beklentilerine yanıt veriyor. Kadın sweatshirt modelleri ise çok çeşitli ürün seçenekleri sunuyor.

Kadın Gömlek

Kadın gömlek modelleri, kadınların beğenerek giydikleri kıyafetler arasında bir adım öne çıkıyor. Davetlerin, iş yaşamının ve özel etkinliklerin vazgeçilmezi olan gömlek, günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kadın Triko

Kadın triko çeşitleri ile şık ve zarif görünmek oldukça kolay. Kadınların kombinlerini destekleyen trikolar, bir diğer yandan da sıcak tuttuğu için iyi bir alternatif olarak kabul ediliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR