Gömlek
5K225038
249,50 TL KDV Dahil
Gömlek
5K215012T
84,75 TL KDV Dahil
169,50 TL KDV Dahil
Gömlek
5K225038
249,50 TL KDV Dahil
Gömlek
5K225038
249,50 TL KDV Dahil
Gömlek
5K215012T
84,75 TL KDV Dahil
169,50 TL KDV Dahil
Gömlek
5K215012T
84,75 TL KDV Dahil
169,50 TL KDV Dahil

En Moda Kadın Gömlek Modelleri


Modası hiç geçmeyen giyim ürünleri arasında gömlekler oldukça önemli bir yere sahiptir. Her mevsim ve ortama uygun bir gömlek çeşidinin bulunması, bu parçaların tercih edilmelerinin en önemli sebeplerinden birisidir. Kadın gömlek modelleri arasında yer alan desenli, klasik, spor ve kolsuz çeşitlerden birisiyle doğru kombinler yaparak harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Bayan gömlek modelleri, sokak modasında, iş yaşamına kadar hemen hemen bütün ortam için tercih edilebilecek geniş bir çeşitliğe sahiptir. Gömlekleri isterseniz bir kot pantolonun üzerine isterseniz de eteğin üzerine giyerek girdiğiniz ortamlarda fark yaratabilirsiniz. Bu parçaları hangi kıyafetler ile kombinleyeceğiniz tamamen sizin ruh halinize ve zevkinize kalmış durumda. Eğer sezonun moda gömleklerini indirimli olarak satın almak istiyorsanız kadın gömlek fiyatlarını takip edebilirsiniz.


Yeni Sezon Kadın Gömlek Modelleri


Hemen her sezon, gömlek tasarımları arasında hem mevsime hem de modanın ritmine uygun bayan gömlek modellerini görmek mümkündür. Yüzlerce renk ve desen seçeneğinin olması, tarzınıza ve gireceğiniz ortama uygun bir gömlek satın almanızı oldukça kolaylaştıran bir etkendir.


Geçmişten günümüze modası hiç geçmeyen bir gömlek çeşidi varsa o da denim gömlek ya da kot gömlek olarak adlandırılan modellerdir. Çünkü kot, kombin yapılması kolay bir kumaştır. Kot gömlekler ile şık kombinler yaparak pek çok ortamda tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.


Kadın gömlek modelleri arasında yer alan kot gömlekler, yaş fark etmeksizin tüm kadınların mutlaka giydiği ve yine herkesin gardırobunda bulunabilen bir üründür. Koyu ve açık renk tonlarında üretilebilen denim gömlek çeşitleri, bayanlar için farklı detaylar ile süslenebiliyor. Bunun için özellikle kot gömleklerin yakasına ya da cep kısmına pullar işlenebiliyor. Bu detaylara sahip olan gömlekler, hem gündelik hayatta hem de bir gece davetinde rahatlıkla kullanılabilir. Eğer spor ancak şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız kot gömleklerinizi siyah skinny jean ile kombinleyebilirsiniz. Bunun yanında özellikle de yaz mevsimi için beyaz skinny jean ve açık renk denim gömlek kombini de oldukça hoş bir görünüm ortaya koymanızı sağlayacaktır.