SATIŞ, ÖDEME ve TESLİMAT KOŞULLARI

Satış:

Listelenen ve siteden ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerliliğini korur. Ancak hatayla yanlış yazılan, tedarikçinin geç bildirmesi ile güncellenmemiş olan fiyat farklılıklarında Satıcının müşteriye bildireceği güncel fiyat geçerli kabul edilecektir. Hata durumlarında mal/hizmet bedelinden fazla çekim yapılmışsa farkı iade edilir. Mal/hizmetin gerçek fiyatı ilan edilenden farklı ise Alıcıya gerçek fiyat bildirilir. Müşterinin talebi doğrultusunda gerçek fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir ya da satış iptal edilir.

Teslimat:

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra açıklamalar içerisinde belirtilen süre zarfında kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde (Bayram, yeniyıl, özel kampanya v.b dönemlerde yaşanan yoğunluktan dolayı süre 6 güne çıkabilmektedir)  kargoya teslim edilmektedir.

Doğal afet, yangın, savaş vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Lütfen ürününüzü teslim alırken, ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Ürün teslimatları anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının dağıtım ağı içerisinde gerçekleşmektedir. Ürün teslimatlarında bulunduğunuz bölgeye göre teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir.

Yurtiçi Kargo Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu tedarik süreleri il, merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı da yapılmaktadır, ekstra bir kargo ücreti talep edilmez ancak haftanın belirli günleri teslimat yapılmaktadır.

Anlaşmalı olmadığımız kargo firmaları ile gönderim talep edilirse kargo ücretleri müşteri tarafından kapıda ödenir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizinle iletişime geçilecektir.

Online alışveriş sitesi aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa birkaç tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise 1-10 gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Ödeme

Ödeme Şekli:

www.vena.com.tr ’de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile tek çekim sipariş imkanları sunulmuştur.

Ödeme Koşulları

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR