SATIŞ, ÖDEME ve TESLİMAT KOŞULLARI - Vena Tekstil A.Ş.
 
Satış:
Listelenen ve siteden ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. Fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar belirtilen süre sonuna kadar geçerliliğini korur. Ancak hatalı fiyatlar durumunda müşteriye güncel fiyat bildirilecektir. Hatalı durumlarda fazla çekilen ücret iade edilir veya müşteri talebine bağlı olarak satış iptal edilir.
 
Teslimat:
Siparişler, banka onayı alındıktan sonra belirtilen süre içinde kargoya teslim edilir.
Normal şartlarda siparişler 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Ancak bayram, yeni yıl, özel kampanya gibi dönemlerde bu süre 6 güne çıkabilir.
Doğal afet, yangın, savaş gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişebilir.
Teslimat sırasında ürün ambalajını açarak içeriğin tam ve hasarsız olduğundan emin olunmalıdır.
Ürün teslimatları anlaşmalı kargo firmasının ağı içinde gerçekleşir ve teslimat süreleri bölgeye göre değişebilir.
Yurtiçi Kargo, Türkiye'nin tüm noktalarına teslimat yapabilir. İl/ilçe merkezleri dışındaki bölgelere de ürün teslimatı yapılır ancak belirli günlerde teslimat yapılmaktadır.
 
Ödeme:
Ödeme Şekli: www.vena.com.tr'de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile tek çekim sipariş imkanları sunulmuştur.
 
Ödeme Koşulları:
Ürün tesliminden sonra, kredi kartının yetkisiz kişilerce kullanılması durumunda, ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini ödememesi durumunda, alıcı tarafından ürün 10 gün içinde satıcıya geri gönderilmelidir. Nakliye giderleri alıcıya aittir.
Kredi kartı ile ödeme tercih edildiğinde, alıcı faiz oranları ve temerrüt faizi hakkında bilgileri bankasından teyit etmelidir. Faiz ve temerrüt faizi uygulamaları "Kredi Kartı Sözleşmesi" kapsamında banka ve alıcı arasında geçerlidir.
 
Ödeme Şekilleri:
Kredi kartı ile ödeme.
Kapıda nakit ödeme.

Kapıda kredi kartı ile tek çekim.

Havale ile ödeme

 
Diğer Bilgiler:
Online alışveriş sitesi aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Bu durumda, ürün stoklarında tükenme olabilir.
Stokta olmayan ürünler için alıcıya 1-10 gün bekleme süresi tanınır. Bu süre içinde ürün temin edilemezse, alıcıya ödemesi iade edilir.

İade ve değişim şartları için lütfen iade ve değişim politikalarına göz atınız.

 

Havale Ödeme Bilgileri:

YapıKredi Bankası

EGE TİCARİ ŞUBESİ - Şube Kodu: 845

Hesap No: 21059287

IBAN: TR86 0006 7010 0000 0021 0592 87

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR