Tulum
6Y246888
1.899,50 ₺ KDV Dahil
Tulum
6Y246888
1.899,50 ₺ KDV Dahil
Tulum
2Y2429922
999,50 ₺ KDV Dahil
Tulum
2Y2429922
999,50 ₺ KDV Dahil
Tulum
6Y236840
779,68 ₺ KDV Dahil
1.199,50 ₺ KDV Dahil
Tulum
2Y2329922
649,67 ₺ KDV Dahil
999,50 ₺ KDV Dahil

Kadın Tulum

Tulum, kadınların gardırobunda farklı formatlarda yer alabilen kurtarıcı parçalardan biridir. Bu giyim ürünlerinin bu kadar tercih edilir olmasının en büyük nedenlerinden biri de kadınlar için çok farklı tulum çeşitlerinin var olmasıdır. Böylece tulum ile arzu edilen kombini gerçekleştirmek söz konusu hale geliyor. Kadınların beğenerek kullandıkları modern tulum modellerini siz de Vena koleksiyonunda keşfedebilirsiniz.

Kadın Tulum Modelleri ile Trend Bir Görünüm

Tulum, kullanım alanı olarak çok farklı seçenek sağlamasından dolayı kadınların gözde ürünlerinden biri. Konforlu bir giyim ürünü olarak öne çıkan kadın tulum çeşitleri, günlük yaşamda ve profesyonel iş yaşamında rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca ev giyim ürünleri arasında da yer almayı başarıyor. Bel bölgesinin açılma riski olmadığından, kadınların üşümelerini önlüyor. Tek parça tulum modelleri olduğu gibi iki parça olarak tasarlanan tulumlar da var. Bir bütün şeklinde imal edilen tulumları giymenin avantajları olduğu gibi iki parçalı tulumları giymek de çeşitli avantajları beraberinde getiriyor. En önemlisi de bu tür kıyafetleri giyip çıkarması çok daha kolay oluyor. Kullanılan kumaş seçeneklerinin çeşitliliği de istek ve ihtiyaçların optimal anlamda karşılanmasına izin veriyor. Ayrıca kadın tulum bedenleri çok çeşitlidir. Bu nedenle her bedene uygun, benzersiz tasarımlı tulumları bulmak mümkün.

Her daim aynı kıyafetleri kombinlemekten sıkılanlar için tulumlar benzersiz bir seçim olarak dikkat çekiyor. Farklı bir giyim stili elde etmek isteyen kadınların tüm beklentilerini anında karşılayan tulumlar, zaman kaybetmeden şık ve orijinal bir duruş sergilemenize yardımcı oluyor. Farklı özelliklere sahip olan tulumlar, her kadının stiline uyum sağlayacak çeşitlilikte üretiliyor. Renkli kadın tulum, kışlık kadın tulum, yazlık kadın tulum, kısa kadın tulum gibi onlarca farklı ürün gamı, Vena sayfasında sergileniyor. Bu sebeple de kadınların stilleriyle örtüşen tulumları keşfetmeleri çok daha kolay hale geliyor. Üstelik kadın tulum fiyatları da bütçe dostu seçenekler içeriyor. Bundan dolayı her bütçeye uygun bir tulum bulmak Vena sayesinde mümkün.

Kadın Tulum Çeşitleri Vena’da!

Kadın tulum elbise çeşitleri günlük hayatın her alanında kullanma olanağı sağlıyor. Mesela, kadın siyah tulum satın aldığınızda bu ürünü her türlü ortamda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. İşe giderken, akşam yemeğinde, gezmeye çıktığınızda veya okula giderken tulumları kullanmak mümkün oluyor.

Vena kadın tulum modelleri, her tarz ve beklentiye uygun olan seçenekler vadediyor. Bu sebeple de stilinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak tulum çeşitlerini Vena’da bulmanız çok kolay hale geliyor. Vücuda oturan modellerden daha salaş tulum modellerine kadar çok farklı ürün gamını Vena ile keşfedebiliyorsunuz. Tulum bedenlerinde çok geniş bir ürün yelpazesi olduğundan, her bedene uyum sağlayan tulumlar arasından seçim yapabiliyorsunuz. Çeşitlilik yalnızca beden bakımından olmuyor. Farklı renk, model, kol ve yaka detayı gibi ayrıntılar içeren tulumlar, Vena koleksiyonunda sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR