Trend Kadın Çanta Modelleri


Çantalar, kadınların hem günlük hayatta hem de özel davetlerde yanlarından ayırmadıkları oldukça kullanışlı aksesuarlardır. Bu anlamda her kadının gardırobunda en az birkaç farklı tarzda bayan çanta modeli bulunmaktadır. Özellikle doğru parçalar ile kombinlendiklerinde kadınların şık görünümlerine katkı sağlayan bu ürünlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Elde, omuzda ya da sırtta taşınabilen kadın çanta modelleri, aynı zamanda farklı kumaşlardan imal edilmeleri ile de çeşitlilik gösterirler. Bunlar arasında modası hiç geçmeyen ise denim çanta modelleridir. Peki, diğer trend çanta modelleri hangileridir?


En Moda Kadın Çanta Modelleri


Sırt Çantası Modelleri


Sırt çantaları her ne kadar okul günlerini anımsatsalar da son yıllarda kadınların gözde aksesuarları haline geldi. Özellikle 2017 yaz sezonunun trendlerinden birisi olan sırt çanta modelleri, kadınlara daha çok günlük rutinlerinde eşlik etmektedir. Yine kadınların yanlarına almak zorunda oldukları eşyaları rahatlıkla taşıyabildikleri bu bayan çanta modeli, farklı alternatifler de sunuyor. Bunların arasında en önemlisi ise eklenen üçüncü bir askı yardımı ile elde taşıma imkânı sunmalarıdır.


Kol Çantası Modelleri


Her sezon moda olan ve kadınların yanlarından ayırmadıkları kol çantası modelleri, pek çok kumaştan imal edilebiliyor. Bunlar arasında denim olanları da saymak mümkündür. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan denim çanta modelleri, spor tarzı seven kadınların en çok tercih ettikleri aksesuarlardan biridir.


Kol çantası modelleri arasında kadınların tercih ettiklerinden birisi de desen ve nakışlı olanlardır. Floral, çizgili ve çiçekli alternatifleri bulunan bu bayan çanta çeşitleri, daha çok sade kombinlerde kullanılmaktadır. Eğer siz de sade kıyafetleriniz ile çok daha şık görünmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden gardırobunuza ekleyebilirsiniz.


Tüm bunların yanında hem kol hem de sırt çantalarında son dönemlerin trendi püskül olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kombininize neşeli ve farklı bir hava katmak isterseniz püsküllü kadın çanta modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Yine pul ve zımbalar ile detaylandırılmış olan çantalar ise daha çok davet ya da özel günler için kullanabileceğiniz şık çanta modelleri arasında yer almaktadır. Siz de kombinlerinize uygun çanta modelleri arasından tercihte bulunarak çok daha şık görünebilirsiniz.