Şal
2Y23200729
99,50 TL KDV Dahil
500 TL ve üzeri kargolar ücretsiz
Çanta
9K239989
99,50 TL KDV Dahil
500 TL ve üzeri kargolar ücretsiz
Bandana
2Y2127255
99,50 TL KDV Dahil
500 TL ve üzeri kargolar ücretsiz
Bandana
2Y2127255
99,50 TL KDV Dahil
500 TL ve üzeri kargolar ücretsiz
Bandana
2Y2127255
99,50 TL KDV Dahil
500 TL ve üzeri kargolar ücretsiz

Kadın Aksesuar

Kadınların kıyafetlerini en iyi şekilde tamamlayan aksesuarlar, beklentileri karşılayan bir stil elde etmenize olanak sağlıyor. Şüphesiz ki, kadın giyiminde kıyafetler kadar aksesuarlar da çok önemli. Kadınların sürekli olarak kullandıkları bu ürünler, modaya uygun bir imaj sergilemeyi çok daha kolay hale getiriyor. Her bir kadın aksesuarının kendine özel işlevi oluyor. Bu nedenle tüm kadın aksesuar çeşitleri, kadınların koleksiyonunda önemli bir yere sahip. Bunun bilincinde olan Vena, kadınların güvenle ve beğenerek kullanabilecekleri çeşitli aksesuarlar sunuyor.

Kadın Şapka

Kadın şapka modelleri birçok farklı seçenek sağlıyor. Dört mevsim kullanılabilen spor şapkalardan mevsimlik şapka çeşitlerine kadar seçenekler oldukça fazla. Kombinlerin tamamlayıcısı olan şapkalar, güneşe ve rüzgara karşı koruma oluşturuyor ve aynı zamanda sıcak kalmanıza izin veriyor. Hem klasik giyim tarzı hem de sportif stiller için çok uygun olan şapkalar, farklı renk ve desen seçenekleri ile her tarz ve zevke hitap etmeyi başarıyor. Şık bir kombin elde etmek isteyenler klasik şapkalara yöneliyor. Spor giyim tarzından vazgeçmeyenler için de spor şapka modelleri önem kazanıyor. Şapkaları kombinlerinizin tarzına göre çeşitlendirip kullanmanız mümkün. Kadın bere çeşitleri kış aylarında fonksiyonel bir tercih olarak öne çıkıyor. Yazlık şapkalar ise sıcak dönemlerde konfor seviyenizi bir üst noktaya taşıyor. Vena sayfasında yer alan tüm şapkalar kaliteli malzemelerden üretildiği için sağlıklı ve güvenli bir kullanım deneyimi söz konusu hale geliyor.

Kadın Bandana

Kadın giyiminin tamamlayıcı unsurlarından biri olan bandana, her yaştan kadının favorisi oluyor. Kadınların aksesuar koleksiyonuna anlam katan bandanalar, istek ve talepleri karşılamayı başarıyor. Vena sayfasında yer alan kadın bandana çeşitleri her türlü durum, etkinlik ve stil için uygun olan ürünler vadediyor. Bandana kullanımı ile kombinlerin görüntüsünü iyileştirmek mümkün oluyor. Aksesuarların gücüne inanan kadınlar için harika bir seçim olan bandana, renk ve desen açısından da farklı ürün çeşitleri içeriyor. Her yerde şıklığı yakalamanıza izin veren kadın bandana modelleri, orijinal ve modern bir görüntü elde etmenize yardımcı oluyor.

Kadın Şal

Kadın şal çeşitleri, kombinlerinizin görünümünü iyileştirme konusunda size destek oluyor. Giysilerin birbiriyle uyumunu teşvik eden şallar, farklı desen ve renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kış mevsiminde soğuktan korumaya yardımcı olan bu aksesuarlar, ılık günlerde de stilinizi ortaya çıkarmanıza imkân tanıyor. Penye şallardan kalın dokulu şallara kadar çok fazla alternatif bulunuyor. Önemli olan ise zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü satın almak.

Kadın Çanta

Kadınlar için en önemli aksesuarlardan biri olan çanta, her durumda vazgeçilmez özellikler taşıyor. Eşyaların muhafazasını çok daha kolay hale getiren kadın çanta modelleri, diğer yandan da kadınların kombinlerini tamamlıyor. Vena kadın çantalar her zevke ve tercihe uygun olan ürünler sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR