Erkek Şort Modelleri ve Kombin Önerileri


Şortlar, yaz aylarının en rahat ve kullanışlı giyim ürünlerindendir. Özellikle yazlık yerlerde çok daha fazla tercih edilen bu kıyafet grubu, gardıroplarda mutlaka yer bulan ürünlerdir. Eğer gardırobunuzu yenilemeyi düşünüyorsanız ya da gardırobunuzda kombinleriniz ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şortunuz yoksa erkek şort modelleri arasından tarzınıza ve vücut tipinize en uygun olanını tercih ederek uyumlu kombinler yapabilirsiniz.


Günümüzde en çok tercih edilen erkek şortları arasında erkek denim şortlar ve beach şortlar yer alıyor. Erkekler için oldukça fazla şort modeli bulunsa da, satın almadan önce şort boyuna dikkat edilmeli. Bunun için özellikle vücut proporsiyonu göz önünde bulundurulmalı. Bacak boyunuz kısaysa bu durumda diz altı şortları tercih etmekten kaçınıyor olmalısınız. Daha çok diz hizasında ya da dizin birkaç santim üzerinde biten şortları satın almanız, uyumlu bir görünüme sahip olmanızı sağlar.


Erkek Şort Kombinleri


Erkekler için üretilen şortlar, daha çok keten, pamuk ve kot gibi kumaşlardan üretilirler. Bu şort modelleri, hem şık hem de spor kombinler için uygundur. Özellikle erkek kot şort modelleri, hem gömlek hem de tişört modelleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Eğer yazlık bir yerde yaşıyorsanız, desenli gömleklerinizin içerisine beyaz tişört giyebilir, kot şortlarınız ile oldukça cool bir kombin yapabilirsiniz. Bunun yanında daha tarz bir görünüm için erkek denim şortları blazer ceketler ile de kombinleyebilirsiniz. Böylece sadece şık bir görünüm elde etmiş olmazsınız. Aynı zamanda girdiğiniz ortamlarda fark yaratmayı da başarabilirsiniz.


Erkek Beach Şortlar


Erkek beach şort modelleri, yaz aylarında tatil yerlerinde en çok tercih edilen şort modelidir. Rahat olmalarının yanında çok fazla desen ve model çeşidine sahip olmaları nedeniyle de oldukça fazla tercih edilirler. Beach şortlarınızı dilerseniz baskılı bir atlet ile kombinleyebilirsiniz. Hem vücut tipinize hem de tarzınıza uygun bir erkek beach şort satın alarak hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Yine erkek beach şortlar ile dilerseniz beach partilere katılabilir, doğru kombinler ile fark yaratabilirsiniz.