.

 

Erkek

kategorisinde238 adet ürün bulunmuştur

  Erkek Giyim Modelleri ve StilÖnerileri


  Şık giyinmek doğal olarak sadece kadınların ilgi alanına giren bir durum değil.Çünküartık erkekler de şık giyinme konusunda oldukça hassas davranıyorlar.Özellikle gittikleri her mekânda fark yaratmak ve tarz görünmek isteyen erkekler içinerkek giyim modelleri arasından uygun tercihler yapılabiliyor.


  Şık görünmenin ilk şartı temiz veütülükıyafetlerdir. Ancak bunun yanında seçilen parçaların rengi ve kalitesi gözönünde bulundurulması gerekiyor. Kadın giyimde olduğu gibierkek tarz giyimde de uyumlu giyinmek oldukçaönemli. Yine nerede nasıl giyinmeli konusunda fikir sahibi olmak da tarz görünmenin şartlarından birisidir. Peki,erkek giyimde hangi parçalar nasıl kombin edilmeli,sürekli tarz görünmek için yapılması gerekenler nelerdir?


  Erkek Giyim Modelleri


  Günümüzdeerkek giyimürünleri,kadın giyimürünleri kadarçeşitlilik göstermektedir.Erkek giyim modelleri arasında hemen her tarza uygun kombinler yer almaktadır. Peki,erkeklerinçok daha stil görünmelerini sağlayacak giyimürünleri hangileridir?


  Kot ceketler ile Tarz Kombinler


  Erkek giyimdeönemli bir yer tutan kot ceket modelleri ileözellikle sokak stili için pekçok tarz kombin yapılabilir. Tüm mevsimlerde kullanılabilen kot ceketler;beyaz tişörtler,minimal bileklikler ve yüzükler ile birlikte kullanılabilir. Yine daha soğuk günlerde ise kalın kumaşlardanüretilen koyu renkli pantolonlar ile kombinlenebilirler. Bunların yanında denim ceketinizi rahat sneakerlar ile tamamladığınızda oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Erkek tarz giyim denilince akla gelen jeanleri kullanarak siz de hemen her ortamda farkınızı hissettirebilirsiniz.


  Kareli Gömlekler ile Şıklığı Yakalayın


  Eğer iddialı olmayı seviyorsanız kareli gömlekler tam da size göre.Erkek giyim modelleri denilince akla ilk gelenlerden birisi olan kareli gömleklerin kırmızı ve büyük desenli olanları oldukça revaçta. Kış aylarında kurtarıcı parçalardan birisi olan bu gömlekleri vücudunuza uygun jean modelleri ile kombinleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.


  Tüm bunların yanındaerkek tarz giyimde son yıllarda oldukça popüler birürün olan jogger pantolonları da tercih edebilirsiniz. Aslına bakılırsa pantolon mu eşofman mı tam olarak karar verilemeyen bu pantolonlar sayesinde hem rahat hem de şık görünebilirsiniz.