.

 

Erkek

kategorisinde177 adet ürün bulunmuştur

  Erkek Giyim Modelleri ve Stil Önerileri


  Şık giyinmek doğal olarak sadece kadınların ilgi alanına giren bir durum değil. Çünkü artık erkekler de şık giyinme konusunda oldukça hassas davranıyorlar. Özellikle gittikleri her mekânda fark yaratmak ve tarz görünmek isteyen erkekler içinerkek giyim modelleri arasından uygun tercihler yapılabiliyor.


  Şık görünmenin ilk şartı temiz ve ütülü kıyafetlerdir. Ancak bunun yanında seçilen parçaların rengi ve kalitesi göz önünde bulundurulması gerekiyor. Kadın giyimde olduğu gibierkek tarz giyimde de uyumlu giyinmek oldukça önemli. Yine nerede nasıl giyinmeli konusunda fikir sahibi olmak da tarz görünmenin şartlarından birisidir. Peki,erkek giyimde hangi parçalar nasıl kombin edilmeli,sürekli tarz görünmek için yapılması gerekenler nelerdir?


  Erkek Giyim Modelleri


  Günümüzdeerkek giyim ürünleri,kadın giyim ürünleri kadar çeşitlilik göstermektedir.Erkek giyim modelleri arasında hemen her tarza uygun kombinler yer almaktadır. Peki,erkeklerin çok daha stil görünmelerini sağlayacak giyim ürünleri hangileridir?


  Kot ceketler ile Tarz Kombinler


  Erkek giyimde önemli bir yer tutan kot ceket modelleri ile özellikle sokak stili için pek çok tarz kombin yapılabilir. Tüm mevsimlerde kullanılabilen kot ceketler;beyaz tişörtler,minimal bileklikler ve yüzükler ile birlikte kullanılabilir. Yine daha soğuk günlerde ise kalın kumaşlardan üretilen koyu renkli pantolonlar ile kombinlenebilirler. Bunların yanında denim ceketinizi rahat sneakerlar ile tamamladığınızda oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Erkek tarz giyim denilince akla gelen jeanleri kullanarak siz de hemen her ortamda farkınızı hissettirebilirsiniz.


  Kareli Gömlekler ile Şıklığı Yakalayın


  Eğer iddialı olmayı seviyorsanız kareli gömlekler tam da size göre.Erkek giyim modelleri denilince akla ilk gelenlerden birisi olan kareli gömleklerin kırmızı ve büyük desenli olanları oldukça revaçta. Kış aylarında kurtarıcı parçalardan birisi olan bu gömlekleri vücudunuza uygun jean modelleri ile kombinleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.


  Tüm bunların yanındaerkek tarz giyimde son yıllarda oldukça popüler bir ürün olan jogger pantolonları da tercih edebilirsiniz. Aslına bakılırsa pantolon mu eşofman mı tam olarak karar verilemeyen bu pantolonlar sayesinde hem rahat hem de şık görünebilirsiniz.