%60'a Varan İndirimler

Kampanya vena.com.tr' de fırsat ürünlerinde geçerlidir. Kampanya vena.com.tr' de tüm indirimlere ek olarak uygulanmaktadır. Bu kampanya ile birlikte sahip olduğunuz diğer hediye çeklerini kullanabilirsiniz. Hediye çeki kodu alanına bir sipariş için sadece bir hediye çeki kodu girilebilir. Siparişin iptal ya da iade edilmesi durumunda yalnızca ödenen tutar iade edilir. VENA, kampanyalarda değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

2. Pantolon %50 İndirimli!

Kampanya vena.com.tr' de pantolon ürünlerinde geçerlidir. Bu kampanya ile vena.com.tr' de pantolon ürünlerinden sepetinizde 2 adet ürün olduğunda 2. ürün Sepette Ekstra %50 İndirim uygulanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için sepetinizde en az 2 adet kampanyaya dahil ürün olmalıdır. Bu kampanya ile birlikte sahip olduğunuz hediye çeklerini de kullanabilirsiniz. Hediye çeki kodu alanına bir sipariş için sadece bir hediye çeki kodu girilebilir. Kampanya indirimi tüm indirimlere ek yapılmaktadır. Kampanya dahilindeki ürünler stoklarla sınırlıdır. VENA, kampanyalarda değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

Yeni Üyeliklerde İlk Siparişe VENA10 kodu ile %10 İNDİRİM!

Bu kampanyamız sitemize e-posta izni vererek üye olan müşterilerimiz için geçerlidir. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra kullanabileceğiniz ilk alışverişe özel hediye çeki kodunuz: VENA10'dur. Bu kod ile 0 TL ve üzeri ilk alışverişinizde %10 indirimden yararlanabilirsiniz. Hediye çeki kodunu kullanmak için, sepet adımındaki hediye çekleri alanına ilgili kodu eklemeniz yeterlidir.Hediye çeki kodu alanına bir sipariş için sadece bir hediye çeki kodu girilebilir. Kodlar 1 kez kullanılabilir ve yalnızca vena.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kodların geçerlilik süresi, üyelik tarihinizden itibaren 30 gündür. Kullanılan hediye çekleri verilen siparişlerde yer alan ürünler üzerinden fiyat dağılımı yapılarak sisteme yansıtılmaktadır. İade işlemlerinizde iade tutarınız bu işlem esas alınarak hesabınıza geçmektedir. VENA, kampanyalarda değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

500 TL ve Üzeri Siparişlerde KARGO ÜCRETSİZ!

Bu kampanyamız sitemize tüm ürünlerimizde geçerlidir. Sepetinize eklediğiniz ürünlerin toplam tutarı 500 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti otomatik olarak ücretsiz olur. VENA, kampanyalarda değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR