Kadın Etek Modelleri ve Kombin Önerileri

 

Kadın gardıroplarının vazgeçilmez parçalarından birisi olan etekler, hemen her sezon popüler giyim ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle doğru gömlek, tişört ya da ayakkabı ile kombinlendiklerinde etkileyici bir görünüm kazandıran kadın etek modelleri, oldukça çeşitli. Bu etek modelleri arasından vücudunuza ve tarzınıza en uygun olanını tercih ederek dilediğiniz ortamda şık bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. Yaz ya da kış fark etmez, hemen her mevsim kullanılabilen bayan etek modelleri kombinlemek hiç de zor değil. Peki, kadınların en çok tercih ettikleri etek modelleri hangileridir, bu parçalar nasıl kombin edilirler?

 

Kadın Etek Modelleri

 

Keten Etekler

 

Kadın etek modelleri arasında sayabileceğimiz pek çok etek mevcut. Bunlar arasında keten etekleri sayabiliriz. Keten, hemen her dönem kullanılan ve modası geçmeyen bir kumaştır. Hem spor hem de şık bir görünüm için tercih edilebilecek olan bu kadın etek modeli, özellikle beyaz ya da siyah tişört ile birlikte kombinlendiğinde hem spor hem de şık bir görünüm elde edilebiliyor. Yine keten rengi diz altı etekler ile pudra pembe ve zeytuni renkleri tercih edebilir, taba rengi sandaletler ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Denim Etekler

 

En çok tercih edilen kadın etek çeşitleri arasında denim etek ya da kot etek olarak bilinen model de yer almaktadır. Kot etekler hemen hemen her zaman modadır. Bu nedenle dilediğiniz gibi kombinleyebilir, şıklığın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Kot etekleri kombinlemek için üzerinize yapışan trikoları tercih edebilirsiniz. Yine bunun yanında hoş bir ofis stili yakalamak için topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Ancak ayakkabı tercihinizi gireceğiniz ortama göre seçebilirsiniz. Özellikle kısa denim etek ve beyaz spor ayakkabı kombininin modası asla geçmiyor.

 

Gabardin Etekler

 

Tüm bunların yanında tercihinizi gabardin etekten yana da kullanabilirsiniz. Bu durumda eteğinizin boyu ister uzun isterse kısa olsun fark etmez, kombininizi şık bir bluz ve topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Yine daha spor bir görünüm için beyaz gömlek, tişört ile spor babet kombini de yapabilirsiniz. Siz de kadın etek modelleri ile doğru kombinler yaparak girdiğiniz ortamlarda fark yaratabilirsiniz.