.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Siparişimi nasıl takip ederim?

www.vena.com.tr adresinden giriş yaptıktan sonra "menü" sekmesinden “siparişlerim” bölümünde tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bildirimler e-posta adresinize gönderilecektir.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Evet, bu hizmet için Yurtiçi Kargo ile Kapıda Ödeme'yi tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme seçeneği için 7,50 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

Kargo ücreti ne kadar?

150 TL'yi geçen siparişlerinizde kargonuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir.150 TL’nin altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 15 TL'dir. Kargo ücreti faturanıza yansıtılmaktadır..

Kargomun bana ulaşması ne kadar sürer?

Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde (Bayram, yeniyıl gibi özel dönemlerde yaşanan yoğunluktan dolayı süre 6 güne çıkabilmektedir) kargoya teslim edilmektedir.

Ödeme seçenekleri neler?

Kredi kartıyla ödeme, banka havalesiyle ödeme, kapıda nakit veya kapıda kredi kartıyla tek çekim ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kredi Kartı ile Ödeme Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz vereceğiniz tüm bilgiler seçtiğiniz bankanızın kendi sayfasında girileceğinden bilgileriniz herhangi bir veri tabanında kaydedilemez veya saklanamaz.Kredi kartı numaranızı, kart üzerinde yazan isminizi, kartın son kullanma tarihini, kartın CVV2 numarasını (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme Alışverişinizi tamamlarken “kapıda ödeme” seçeneğini tercih ederseniz ürün kapınıza kadar gelmeden ücret ödemezsiniz. Yurtiçi Kargo görevlileri ürününüzü teslim ederken kredi kartıyla veya peşin olarak ödemenizi alır. Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartına taksit yapılamaz. Banka Havalesi İle Ödeme Banka havalesiyle ödeme seçeneğinde ilgili banka hesabımıza havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilir ve sipariş iptali e-posta yoluyla size bildirilir. Ödemeyi yaptıktan sonra banka dekontunun üzerine sipariş numaranızı yazarak 08502104205 no'lu telefonla ya da info@vena.com.tr adresine gönderirseniz siparişinizin daha hızlı yola çıkmasını sağlarsınız.

Taksitli ödeme yapabilir miyim?

Dilerseniz ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Maximum, Bonus, World veya Axess kredi kartlarından birine sahipseniz ödeme sırasında taksit yaptırabilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartınızı seçtikten sonra taksitlendirme seçenekleriyle ilgili detaylı tablo bulunmaktadır.

Kargo takibi nasıl yapılır?

Siparişiniz bizim tarafımızdan kargoya verildiği an bunu belirten ve içerisinde kargo takip numaranızın olduğu bir e-posta alacaksınız. Bu takip numarasıyla paketinizin Türkiye’nin neresinde olduğunu ve hangi şubeye gittiğini Yurtiçi Kargonun web sitesinden sorgulatarak takip edebilirsiniz. Aynı takip numarasına www.vena.com.tr hesabınızdaki “Siparişlerim” bölümünden de ulaşabilirsiniz.