İade ve Değişim
Ürünümü nasıl iade edebilirim?
- vena.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve fatura nüshalarıyla birlikte eksiksiz olarak 14 gün içerisinde Aras Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. - Aras Kargo dışındaki firmalarla gönderilen ürünlerin kargo bedeli göndericiye aittir. İade etmek istediğiniz ürünün kodu, adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz şekilde yazılı olarak ürün ile birlikte gönderilmelidir. - Ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilmektedir. - İadesi uygun bulunan ürünler onaylanarak 14 iş günü içerisinde tarafınıza para iadesi gerçekleşmekedir.
 
Ürünümü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
- www.vena.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünleri kullanılmamış olması koşuluyla 30 gün içerisinde istediğiniz yeni bir ürünle değiştirebilirsiniz. - Değişimini yapmak istediğiniz yeni ürünün kodunu ve beden bilgisini yazılı bir şekilde, değişim yapacağınız ürünle birlikte Aras Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. - Değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda değişikliği yapılmaktadır. - 2. değişim isteğinde kargo ücreti müşteriye aittir. - Değişim için gönderilen ürün, değişim bölümünde kontrol edildikten sonra yeni istenilen ürün kargo ile alıcıya gönderilecektir.
 
İademi/ Değişimimi Hangi Adrese Göndereceğim?
Vena Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10006 Sk. No: 26 Çiğli / İzmir adresine gönderimlerinizi yapabilirsiniz.